%100 memnuniyyet

%100 memnuniyyetBizim hizmetlerimizde sınır ve sinir yoktur.* DİLEK- ÖNERİ anketlerinde velilerimizin doldurduğu formlar en hassas şekilde okundu ve genel değerlendirmeler yapıldı.

*%100 MEMNUNİYET*
*Bizim hizmetlerimizde sınır ve sinir yoktur.*

DİLEK- ÖNERİ anketlerinde velilerimizin doldurduğu formlar en hassas şekilde okundu ve genel değerlendirmeler yapıldı.
 
Yapılan tüm değerlendirmeler sonucunda  *Velilerimizin Kur’an Kursumuzun tüm hizmetlerinden %100 memnun oldukları görülmüştür. *

TÜM EKİBİMİZE ÖZVERİLİ ve  GÖNÜLDEN ÇALIŞTIKLARI İÇİN ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.

 Diyanet İşleri Başkanlığımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün himayelerinde, Hacı Sacit Ateş Bey’in vakfetmiş olduğu *herkesin hayali olan bir Kur'an Kursu düşündük 7/24 çalıştık birlikte başardık.*

       Diyanet İşleri Başkanlığımızın en gözde Kur’an Kursları arasında her daim A Grubu ve A Kalite olarak kalmak için ilk günkü heyecan ve aşkla çalışmaya devam ediyoruz.

        *Kursumuzda temel ilkemiz,*
Öğrencisini en çok seven, Öğrencisine en çok değer veren, Öğrencisine en çok değer katan, bir Kur’an Kursu olarak kalabilmektir.
        Öğrencilerimiz, Allah cc ve Peygamber (sav), Vatan ve Millet sevgisi ön planda olan, daima mutlu, özgür bir şekilde kendini ifade edebilen, Anne baba sevgisinin evdeki huzurunu kursunda da bulduğu, bir Kur’an Kursunda okumaktadırlar.
          *Bizlere verilen bu emanetin, büyük bir sorumluluk olduğunu, çok büyük fedakarlıklar gerektirdiğini biliyor ve hizmetlerimizi sınır ve sinir olmadan sunuyoruz.*
      Ülkemizin ve Gönül Coğrafyamızın her yerinden, 
Aziz Milletimizin bizlere emanet ettiği gözlerinin nuru evlatlarını, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Bütün İnsanlığa Örnek Hafızlar olarak yetiştirmeye, devam ediyoruz.


http://sacitateshafizlikkurankursu.com/index.php