UZAKTAN EĞİTİM DEVAM EDİYOR

UZAKTAN EĞİTİM DEVAM EDİYOR

UZAKTAN EĞİTİM DEVAM EDİYOR


Başarılarımızın daim olması için, Öğretmen, Öğrenci ve Velilerimizin gönülden gayretleri ile, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Tüm İnsanlığa Örnek ve Önder Hafızlar yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.

16 Mart 2020 Tarihinden itibaren; Uzaktan eğitimlerimiz, Öğretmenlerimizin, Öğrencilerimizin ve Velilerimizin gönülden gayretleri ile, en verimli bir şekilde devam ediyor.
    Uzaktan eğitim döneminde, Öğrencilerimizle, Velilerimizle birebir iletişim kurarak, Öğrencilerimizin derslerini dinlemeye, rehberlik etmeye, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmaya devam ediyoruz
     Emeklerimizin ve Hedeflerimizin daim olması için Öğretmen, Öğrenci ve Velilerimizin gönülden gayretleri ile, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Tüm İnsanlığa Örnek ve Önder Hafızlar yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.
    Aziz Milletimizin, İslam dünyasının ve tüm insanlığın içinde bulunduğu salgından, sıkıntılardan bertaraf olmasını, Kursumuza, Camilerimize ve Ramazan-ı Şerif'e çoşkuyla kavuşmamızı Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz. 
Sizin, Ailenizin ve Cümlemizin Sağlığı Daim Olsun.
https://www.sacitateshafizlikkurankursu.com/haber/-uzaktan-egitim-verimli-bir-sekilde-devam-ediyor

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum