Aylık Toplantı Buluşması

Aylık Toplantı Buluşması


Hacı Sacit Ateş Kur’an Kursu her geçen gün kaliteye imza atmaya devam ediyor. Bizlere gönülden bağlı olan değerli velilerimizle birlikte eğitim kalitemizi artırmak ve evlatlarımızı hayırlı yetiştirmek maksadıyla her 3 ayda bir yaptığımız toplantıda

 

Hacı Sacit Ateş Kur'an Kursu her geçen gün kaliteye imza atmaya devam ediyor. Bizlere gönülden bağlı olan değerli velilerimizle birlikte eğitim kalitemizi artırmak ve evlatlarımızı hayırlı yetiştirmek maksadıyla her 3 ayda bir yaptığımız toplantıda buluştuk.

Her hafta düzenlediğimiz hatm-i şerif programının dışında, her 3 ayda bir öğrencilerimizin başarı oranlarını denetlemek, velilerimizi bilgilendirmek ve başarı katsayımızı yükseltmek maksadıyla toplantı düzenledik.

Sunuculuğunu Yunus ASLIM hoamızın yaptığı program bu hafta farklı bir coşkuyla devam etti. yaklaşık iki yüz davetlinin parograma katılması bizleri onure ederken, yetenekli öğrencilerimize değer katan kursumuzda öğrencilerimizin sanatal icraatları gerek bizleri, gerek konuklarımızı oldukça duygulandırdı.

Programda bir çok öğrencimiz görev aldı. Ramazan CERAN adlı öğrencimizin kuran tilaveti, Musab Emir, Ahmet MELEKOĞLU öğrencilerimizin ilahi dinletileri ve birbirinden değerli ve yetenekli öğrencilerimizin kendi duygularıyla yazdığı şiirleri bizleri duygulandırdı.

Kursumuzan önceki senelerde mezun olup, Beylikdüzü imam hatip lisesinde bizleri en güzen şekilde temsiz eden Salih Zeki ALTUNTAŞ kardeşimizin fon müziği eşliğinde okuduğu 30 adlı şiirde duygular tam anlamıyla doruk noktasına geldi mizsafirlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz hep birlikte duygu seline kapıldı. Bizleri göz yaşlarına boğan Salih Zeki'ye kurs Müdürümüz Sayın Davut OKUMUŞ şükranlarını iletti.

Öğrencilerimizin sanatsal iraatlerinin ardından Kur'an Kursu Yurt Müdürü Sayın Kasım GÖKÇEK hocamızın programın anlam ve önemi, toplantının hayırlar getirmesi şeklindeki duasından sonra, yapılan bu anlamlı eğitim hizmetinin oldukça meşakkatli olduğunu, zaman zaman değerli yol arkadaşım ve dava dostum olarak zikrettiği Müdürümüz Davut OKUMUŞ hocamızla oldukça zor süreçlerden geçtiği, kendisinin duygulanıp karamsarlığa düştüğü noktada komtan edasıyla davaha hakim olan yol alrakadaşı Kurs Müdürü Davut OKUMUŞ'a ve akabinde kursta hizmet vermekte olan değerli öğretmenlere ve çalışan emektar personele şükranlarını dile getirdi.

Yurd Müdürü Kasım GÖKÇEK hocamızın düşüncelerini söylemesinin ardından Kur'an Kursu Müdürü Sayın Davut OKUMUŞ hocamızın kürsüye teşrif ettiler. Belge alan personel ve öğrencilerimizi kutladıktan sonra, kur'an kursunda isteyen herkesin hafızlık yapabileceğini, öğrencinin sadece istemesi azim ve kararlılığı onu hafızlık yolundan hitama erdireceği ifadelerini kullandı. Ardından vatan bayrak vugusu yaparak sınır ötesinde görev yapan savaş halinde olun mehmetçiğimize yaptığı dua sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Programın sonunda başarı ödülüne layık görülen öğrencilerimize onur, takdir, teşekkür belgeleri verildi. Aynı şekilde büyük bir özenle kursumuzda hizmet eden yardımcı personellerimizden Firdevs hanım, Aysel hanım özenli çalışmalarından dolayı kursumuz yönetimi tarafından teşekkür belgeleri verildi. Yıllardır kursumuzda ahçı olarak görev yapan Erhan Bey'de özenli çalışmasının karşılığı olarak kurs yönetimi tarafından belgesi takdir edildi. 

Öğrencimizin yaptığı hatim duasıyla program nihayete erdirildi.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum