Aşkımızı Kazıdık, Sadırlardan Satırlara

Aşkımızı Kazıdık, Sadırlardan Satırlara

Aşkımızı Kazıdık, Sadırlardan Satırlara


Hergün Bir Yenilik Gün geçmiyor ki Sacit Ateş Kur’an Kursunda bir yenilik olmasın. Bizim aşkımız, değer verdiğimiz, vizyon ve misyonu çizdiğim üç kutsal bayrak; aşkımızı duvarlara, perdelere, sadırlara kazımaya devam ediyoruz.

Hergün Bir Yenilik

Gün geçmiyor ki Sacit Ateş Kur'an Kursunda  bir yenilik olmasın.

Bizim aşkımız, değer verdiğimiz, vizyon ve misyonu çizdiğim üç kutsal bayrak; aşkımızı duvarlara, perdelere, sadırlara kazımaya devam ediyoruz.

Evvala kutsal bildiğimizi vatanımızın şehitlerimizin kanlarını simgeleyen varlığımızı varlığına feda etmekten kaçınmayacağımız bayrağımız.

Çatısı altında hizmet ettiğimiz, ülkemizde  ve dünyada müslümanları tek çatı altında toplamayı hedef edinen, birlik ruhunu tüm gönül coğrafyamıza yaymaya çalışan, dünyada dinimizin tebliğinde görevlileriyle birlikte gönüllü çalışmaya devam eden Diyanet İşleri Başkanlığımız logosundan yaptığımız bayrağımız.

Ve özelde aşkımızı önce sadırlara, sonra satırlara çizdiğimiz, vizyon ve misyonumuzun çnce aşkla, bu aşkın da çizgilerle birleşmiş halini tıpkı sadırlarımıza kazıdığımız gibi, kursumuzun her yerine kazıdık.

Önce bir idolü çizgilerle anlattık, Şimdi yaşamaya ve yaşatmaya deva ediyoruz.

Kursumuzun koonferans ve yemekhane olarak kullandığımız çok programlı salonumuza hem sahne dekoru olarak hem de dışardan gelecek ışığı projeksiyonun görüntüsünü soldurmaması için öyle birşey düşünmemiz lazımdı ki hem ışığı kessin hem de şık görünsün.

Yenlik yapmayı düstur edinmiş Davut hocamızın dahiyane fikirleriyle neşf-ü nüma oldu, fikir perdeye dönüştü, perde ekolü anlattı, aşk üç bayrağı birleştirdi.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum