BARIŞHAN KESKİN HAFIZ OLDU

BARIŞHAN KESKİN HAFIZ OLDU


BARIŞHAN KESKİN HAFIZ OLDU

Diyanet İşleri BaşkanlıAımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün Himaye ve Rehberliğinde, Aziz Milletimizin Dua ve Destekleriyle, Milletimize, Müslümanlara ve bütün İnsanlığa Örnek ve Önder Hafız Nesiller Yetiştiriyoruz.

Beylikdüzü Müftümüz Sayın Kadir KOÇAK Hocamıza, Kursumuzun banisi Hacı Sacit ATEŞ Bey'e, Öğrencimizin Hafız olmasında 7/24 gönülden çalışarak vesile olan Değerli Hocalarımıza, Hafızlık yolunda sabırla ve azimle ilerleyip hıfzını  tamamlayan   Hafız   Öğrencimize,    Hafızlık   yolunda   her  zaman Öğrencisinin yanında olup  ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ-VELİ  işbirliğine önem veren Değerli Anne ve Babasına, Kursumuz hizmetlerini yürüten yardımcı personellerimize, Kursumuza desteklerini esirgemeyen Hayırseverlerimize ve bizlere en değerli varlığını emanet eden Aziz Milletimize yürekten teşekkür ediyoruz.

    Diyanet İşleri Başkanlığımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün Himaye ve Rehberliğinde, Aziz Milletimizin Dua ve Destekleriyle, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve bütün İnsanlığa Örnek ve Önder Hafız Nesiller Yetiştiriyoruz.

Ülkemizin her yerinden ve gönül coğrafyamızdan Aziz Milletimizin bizlere emaneti Sevgili Öğrencilerimizi dua ve desteklerinizle %100 burslu okutuyoruz.

https://www.sacitateshafizlikkurankursu.com/icerik/basvuru

Kursumuz İnstagram Hesabı

https://instagram.com/beylikduzuhafizlikkursu?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Kursumuz Youtube Hesabı

https://m.youtube.com/channel/UCC9zTOuRVDESp8dql1ccHAw

 

#Seninde bir Hafızın olsun

DUALARIMIZDASIN TÜRKİYEM

 

Yüce Rabbimiz! Aziz Milletimizi, Ülkemizi, Müslümanları ve bütün İnsanlığı her türlü tehlikelerden muhafaza eylesin. (Amin)

https://youtu.be/wu85VK5yTlA

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum