Başarılı Öğrenciye her şey feda

Başarılı Öğrenciye her şey feda

Başarılı Öğrenciye her şey feda


Kursumuz Ülke genelinde hizmetleriyle bir ilke imza atmaya devam ediyor. Tek gayemiz öğrencilerimizin mutluluğu.

Kursumuz Ülke genelinde hizmetleriyle bir ilke imza atmaya devam ediyor. Tek gayemiz öğrencilerimizin mutluluğu.

Bazen mutluluk vesilesi olan küçük hediyeler insanların ulaşılmaz zannettikleri büyük hedeflere gebedir. Bizler Kur'an kursumuzdaki yapılan herbir hizmeti geleceğe atılan sağlam temeller olarak görüyoruz.

Bir zamanlar kur'an kurslarında saçları uzun olan öğrencilere kertme atılırdı arkadaşlarının önünde ve öyle bırakılırdı. Oysa ki amaç eğitimdi. Fakat yapılan şeyin çocuk ruhlarda etkilerinin boyutu hiç hesaplanmadı. bir zamanlar saçları uzun diye kertme atılan hafızlık yapan veya herhangi bir okulda okul öğrencisi olarak okuyan çocuk, gün geldi başındaki o küçük zararız olarak görülen kertme çocuk bedeni büyüdükçe onunla birlikte büyümeye devam etti. Halbuki o günlerde zararsızdı fakat zaman, zamanında zararsız görünenleri o da kendi içine büyütmüştü.

Bugün eskilerde kalma kötü hatıraların altında yatan o kertmeleri artık kursumuzun yeni hizmetiyle tarihe gömdük. Hedefimiz psikolojik baskılarldan kurtulmuş, kendini özgürce ifade eden, inandığı değerleri her boyutta ve zeminde tartışabilen bir çocuk yetiştirmek.

Bir kuaför salonu; çocukların o an mutlu olacağı ve mutluluğunun bedeniyle birlikte tarihe inat katlanarak büyüyeceği bir mutluluk.

Artık Hacı Sacit Ateş Kur'an Kursumuzun başarılı öğrencileri uzattığı saçlarını ücretsiz şeillendireceği, şekle sokacakları bir kuaförleri var.

Hayır sever bir kardeşimiz olan Mustafa AKKOYUN kardeşimiz Avcılarda meşhur bir kuaför. Bu gün mesaisini ekibiyle birlikte gelerek kainatın en değerli kitapını hafızalarına ve kalplerine kazıyan evlatlarımıza ayırdı. Derslerinde başarı gösteren 10 öğrencimize bu hafta ödül olarak kuafför hizmeti verildi.

Evlatlarıızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur....

Mustafa AKKOYUN kardeşimizi bu hayri hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum