Bu Ramazan Başka Ramazan

Bu Ramazan Başka Ramazan

Bu Ramazan Başka Ramazan


Her yıl olduğu gibi Beylikdüzü’nde hatimle teravih namazının adresi yine Hacı Sacit Ateş Kur’an Kursu olacak. 2018 yılı tatbikatlarına start verildi.

Her yıl olduğu gibi Beylikdüzü’nde hatimle teravih namazının adresi yine Hacı Sacit Ateş Kur’an Kursu olacak. 2018 yılı tatbikatlarına start verildi.

Sacit Ateş Kur'an Kursu Ramazan ayına hazırlanıyor. Her yıl gelenek haline geldiği hatimle teravih namazı bu yıl da Sacit Ateş Camiinde, Sacit Ateş Kur'an Kursu öğrencileri tarafından kıldırılmaya hazırlanılıyor.

Sacit Ateş Kur'an Kursu öğrencilerini eğitmek ve hafızlıklarını iyice pekiştirmek aynı zamanda imamlığın temelleri öğrencilerine benimsetmek maksadıyla, her cuma İlçemiz Müftülüğü'nün denetiminde cuma hutbe ve namaz kıldırmak için öğrencilerimiz görevlendirilmektedir. Bu kutsal göreve bir yenisini daha ekleyerek Ramazan ayını ona yakışır şekilde yaşamak maksadıyla öğrencileri tarafından Kur'an Kursu Müdürü Sn. Davut OKUMUŞ hoca efendinin organizasyonları ve Kasım GÖKÇEK hocanın önderliğinde hatimle teravih namazı kıldıracaktır.

Kur'an Kursu Müdürümüz Sn Davut OKUMUŞ bu özel güne ithafen şu sözleri söyledi; Bu gün itibari ile göreve alışmak maksadıyla, tatbikat hakikattır sözünü yerine getirerek hakikate hazırlanmak için tatbikata start verdik. birbirinden kıymetli öğrencilerimizin üstün gayretleriyle başladığımız tabikaı Ramazan-ı şerifin bitmesiyle son bulacak. Bu sayede hem çok değerli Beylikdüzü sakinleri Kur'ana doyacak, hem de öğrencilerimiz için güzel bir eğitim olacağını açıkladı.

Hedefimiz milletimize ve müslümanlara hayırlı hizmetler verebilmek olduğunu tekrar ifade eden Kurs Müdürümüz, "bize çalışma azmi ve aşkını verren işte geleceğimizi emanet edeceğimiz bu gençlerimiz" sözleriyle hatimle terafih programına katılan gençlere iltifat ettiler.

Değerli halkımızdan bu güzel manevi daveti Ramazan ayında kaçırmamalarını ister. Evlatlarımıza zihin açıklığı Dileriz.

1 Adet yorum incelenmektedir

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum