Coşkulu açılış

Coşkulu açılış

Coşkulu açılış


Mülakatlarından ardın yeni eğitim yılına hazırlıklarını tamamlayan Hacı Sacit Ateş Kur’an kursumuz tüm ekipleri ile birlikte, coşkuyla açıldı.

Üçyüz e yakın öğrencinin yarışıp içlerinden sadece sınırlı sayıda öğrencinin alındığı, kalitesini ve hizmetini A keliteye yükselten kursumuz eğitim hazırlıklarını tamamlayarak 03 Eylül tarihi itibariyle start verdi.

Bu sene kurs öğretmenlerimiz ve yardımcı personelimiz olarak öğrencilerimizle başarı noktasında iddialı bir giriş yapıldı. 2019 hedefleri planlanırken bu yıl içersinde yetişmiş olarak 15 hafız yetiştirmeyi hedeflediğimizi açıklayan Kur'an kursu Müdürümüz; amacımız hafızın ötesinde birşeydir diyerek konuşmalarına söyle devam etti.

15 Temmuz hain darbe girişiminin yapıldığı gecenin ardından biz bu duruma geliş sebebimizin bir nesli altın nesil yetiştirecek diye aldatan, yıllarca altın nesil yerine terörist nesil yetiştiren bir örgüt görük karşımızda ve bu geceden sonra söyle bir amaca yoğunlaşmamız gerektiğini anladık. Bizim sadeee hafız değil gerçek bir altın nesil yetiştirmek. Dünyayı adaletiyle, merhametiyle, mukaddes dinimizi yaşatacak gerçek nesillerin yetişmesine imza atacak nesiller yetiştirmek gerektiğinin farkın her zamankinden daha fazla vardık diyerek bu günün anlam ve öneminde şöyle bahsetti.

İşte bugün 03 Eylül 2018 bizim davamızın yeniden yeşereceği fidanların toprağa atıldığı gündür.

İşte bugün tevhid inancının diyarlardan kıtalara uzanacağının başladığı gündür.

İşte bugün İlayi Kelimetullah'ın gönülden gönüle akacağı gündür.

İşte bugün Kelamullah'ın dalga dalga kulaktan kulağa, yürekten yüreğe yükseleceği gündür. Diyerek bu davaya olan aşkını bu güzel ifadeleriyle anlattı.

İlk haftasını yeni öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz bu hafta güzel şeyler yaşandı. Öğrencilerimiz mutluluklarını gülücükleriyle anlattılar.

Bizler umut ediyoruz ki hayat boyu mutlu kalırlar, en güzel başarıların ardında bu temiz yüzlü evlatlarımızın imzası olur.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum