En değerli varlığınız emin ellerde

En değerli varlığınız emin ellerde

En değerli varlığınız emin ellerde


Değerli velilerimizin bize güvenerek emanet ettikleri en değerli varlıkları yani evlatlarını bütün kurs çalışanları olarak gözümüzden sakınarak bakıyoruz.

Kur'an kursumuzda güvenlik tedbirleri en üst düzeye çıkarılarak hizmet edilmektedir. Kursumuzda her gece güvenlik görevlisi kursumuzun iç ve dış güvenliğini sağlarken, kursumuzun görevli öğretmenlerinden hergün bir arkadaşımız gece nöbet tutmaktadır.

Kursumuzun giriş bölümünde bulunan güvenlik kulübesinin eski giydirme yazıları deforme olduğundan yeni giydirmeleri oldukça çehresini güzelleştirdi. Ait olduğumuz Beylikdüzü Müftülüğümüzün adı en üst tarafa yazıldı. Kulübenin orta kısmında bulunan yere "en değerli varlığınız emin ellerde" yazısını ekleyerek Beylikdüzü Müftülüğü bünyesinde bulunan kursumuzun güvenlik seviyesinin en üst düzeyde olduğunu kulübedeki tasarımla anlatmaya çalıştık. Kulübenin yola bakan tarafın en üstünde güvenlik yazısı, orta kısımlara gelindiğinde ise kursumuzun eğitim tarzını anlatan sloganımız yer almaktadır." Öğrencisini en çok seven, öğrencisine en çok değer veren, öğrencisine en çok değer katan" sloganlarıyla bu kutsal görevin sevgi ve muhabbetle kursumuz tarafından yürütüldüğüni anlatmaya çalıştık. Kulübenin en alt kısımlarında ise bizi öğrenebilecekleri ve kursumuz ile ilgili aradığı her türlü bilgiyi bulabilecekleri bir adresin adını yani internet sayfamızın adını verdik. 

Bu mekanlar çocuklar var olduğu müddetçe vardır. Onların güvenliği bizim için bizden çok daha önemlidir. Yapılan her türlü yenilikle Beylikdüzü Müftülüğü ve Hacı Sacit Ateş Kur'an Kursu camiası olarak, geleceğe atılan kaliteli tohumlarımız bir gün koca çınar olacaklardır. Bu hayalle yaşadığımızı bilmenizi istiyoruz.

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum