En Güzeli Olmaya Devam

En Güzeli Olmaya Devam

En Güzeli Olmaya Devam


Hizmetlerinde sınır ve sinir tanımayan kur’an kursumuz hedefinde en yeniye, en iyiye odaklanıyor.

Olacaksa en iyisi bizim, olacaksa en güzeli bizim olacak yüce yaratanın verdiği izin ile...

Günümüzün şartlarında en zor iş, bu zamanda yetişmiş olan bir çocuğa kur'anı hıfzettirmek. Böyle bir soru sorulsaydı cevabı bu olurdu herhalde. Günümüz şartlarında 10-15 yaş arasında çocukları eğitmeği hedefleyen kursumuz öğrencilerimizin bir hayli zor işlerini, yaşadıkları ortamı güzelleştirerek zevkli hale getirmeye çalışıyoruz.

Yeni bir hizmet daha ekledik yaptıklarımıza. Elbetteki son olmayacak en güzelini bulana kadar en güzeli bizim kursumuzda olacak inşallah.

Öğrencilerimizin istirahatlarini sağlamaları için yeni banklar kursumuza geldi. Bunların yanında 3 adet daha tenis masası temin ettik. Tenis masalarından bir tanesi suya dayanıkla açık alan için imal edilmiştir. Bu sebeple tenis masalarının bir tanesi dışarıya konulmak suratiyle öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Kursumuzun bu güzellikleri insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Yeni alımlarla yüzlerce hafız olmayı arzulayan öğrenciler, burslu eğitim veren kursumuzda yüzde yüz burslu okuyabilmek için 23-27 temmuz tarihleri arasında ter dökecekler. Şimdiden onları tebrik ediyor, bir an evvel Sacit Ateş kur'an kursu ailesinin birer ferdi olmaları için sınavda onlara başarılar diliyoruz.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum