En nezih yemekler

En nezih yemekler

En nezih yemekler


Geçtiğimiz yıllarda kursumuzda metal tabldot uygulaması kaldırılmıştı. Bunu kaldırmamızdaki en büyük sebep, hijyen olmayışından kaynaklandı.

Tabldot her seferinde yıkanma problemi ortaya çıkıyor. güzel temiz yıkanmasında herhangi bir sorun yok fakat yıknadıktan sonra bekleme süresi boyunca tekrar tozlanma olasığı yüksek oması hasebiyle ve ayrıca çabuk deforme olması hoş olmayan görüntülere sebep oluyordu. Bu sebepe köpük tabak uygulamasına geçildi. Bunun en güzel tarafı tek kullanımlllık ve hijyenik olması idi. Önceleri geçici süre ile uygulamasının tutarlılığını, bize ve öğrencilere ne gibi faydalar sağlayacapını belirlemek maksadı ile bir hafta denemeye geçildi. her yönden bizi ve öğrencilerimizi memnun ettiği inancına vardığımızda yönetim olarak bu uygulamaya geçme kararını aldık. Yaklaşık bir yıla yakın süredir köpük tabak uygumasını kullanmaktayız. Kullanımı güzel, hijyenik ve tek kullanımlık olması bir çok yönden hem fayda hem de tasarruf getirdi.

Çünkü öğrencilerimiz bizim için değerlidir. 

Hergün yemeklerimiz kendi bünyemizde ve kursumuzun ahçısı tarafından hijyenik ortamda yapılmaktadır. Günde en az üç çeşit yemek ve tatlı bazı günlerde ise yemek çeşidi dört artı tatlı veya içecek olarak servis edilemektedir. Öğle yemeklerinde öğrencilerimiz okuldan yorgun geldikleri için yemek sırasına girmezler yemekler kapalı köpük tabldotta önlerinde hazır konulmuş bir şekilde bulurlar. onlara düşen kısım ise afiyetle yemektir.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum