"GELECEĞİMİZ YETİŞİYOR" ÖĞRENCİLERİMİZDEN MUSAB EMİR KOCAMAN HAFIZ OLDU

"GELECEĞİMİZ YETİŞİYOR" ÖĞRENCİLERİMİZDEN MUSAB EMİR KOCAMAN HAFIZ OLDU


Beylikdüzü Müftülüğümüzün Himayelerinde, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve bütün İnsanlığa örnek Hafızlar yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.

    Kursumuzu Himaye eden, Beylikdüzü Müftümüz Sayın Dr. İhsan KARA Hocamıza, Kursumuzun banisi Hacı Sacit ATEŞ Bey’e, Öğrencimizin Hafız olmasında 7/24 gönülden çalışarak vesile olan Kurrâ Hafız Davut OKUMUŞ hocamıza, Hafızlık yolunda sabırla azimle ilerleyip hıfzını tamamlayan Hafız Öğrencimize, Öğrencimizin Hafız olmasında emeği geçen Tüm Hocalarımıza, Hafızlık yolunda her zaman Öğrencisinin yanında olup ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ-VELİ işbirliğine önem veren Değerli Anne ve Babasına, Kursumuz hizmetlerini yürüten yardımcı personellerimize ve bizlere en değerli varlığını emanet eden, Aziz Milletimize yürekten çok teşekkür ediyoruz. 

    Beylikdüzü Müftülüğümüzün Himayelerinde, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve bütün İnsanlığa örnek olacak Hafızlar yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.

   Öğrencisini  en çok seven, Öğrencisine en çok değer veren, Öğrencisine en çok değer katan 

 A Grubu A Kalite Kur’an Kursu 

 

"HAFIZLIK ve OKUL" KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Değerli Kur'an Gönüllüsü; 
 
     Ülkemizin ve Gönül Coğrafyamızın her yerinden, Aziz Milletimizin bizlere emanet ettiği, gözlerinin nuru evlatlarını, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Bütün İnsanlığa Örnek Hafızlar olarak yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.   

      Diyanet İşleri Başkanlığımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün himayelerinde, Hacı Sacit Ateş Hafızlık Kur’an Kursumuzun 2019 / 2020 ön kayıtları başlamıştır.

       4 ve 5. 6. 7. 8. Sınıfı bitiren, HAFIZLIK ve OKUL birlikte, İster yatılı, İster gündüzlü  Eğitim seçeneklerine sahip A Grubu A Kalite  Kur’an Kursumuza Gençlerimizi Bekliyoruz.


 İyilikler paylaştıkça çoğalır. Bu sevdaya gönül veren gençlerimize birlikte ulaşalım.

Öğrencisini  en çok seven,

Öğrencisine en çok değer veren,

Öğrencisine en çok değer katan   A Grubu A Kalite Kur’an Kursu

Başvuru için tıklayınız...  

https://www.sacitateshafizlikkurankursu.com/icerik/basvuru

 

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum