GELECEĞİN HATİPLERİ YETİŞİYOR

GELECEĞİN HATİPLERİ YETİŞİYOR

GELECEĞİN HATİPLERİ YETİŞİYOR


Öğrencilerimizden Ramazan CERAN Fatih Sultan Mehmet Camii’nde Hutbe irad etti. Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Bütün İnsanlığa Örnek Hafızlar yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.

GELECEĞİMİZİ İNŞA EDİYORUZ

 

GENÇLER BİR MİLLETİN GELECEĞİ, EN BÜYÜK İMKÂNI VE ZENGİNLİĞİDİR. GENÇLİĞİNE SAHİP ÇIKIP ONLARI EĞİTİMLİ VE GÜZEL AHLAKLI BİR ŞEKİLDE YETİŞTİREN TOPLUMLAR GELECEKLERİNİ İNŞA ETMİŞ DEMEKTİR.

 

Değerli Kur'an Gönüllüsü;
        Diyanet İşleri Başkanlığımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün himayelerinde, Hacı Sacit Ateş Bey’in vakfetmiş olduğu herkesin hayali olan bir Kur'an Kursu düşündük 7/24 çalıştık birlikte başardık.
       Diyanet İşleri Başkanlığımızın en gözde Kur’an Kursları arasında her daim A Grubu ve A Kalite olarak kalmak için ilk günkü heyecan ve aşkla çalışmaya devam ediyoruz.


         Kursumuzda temel ilkemiz,
Öğrencisini en çok seven, Öğrencisine en çok değer veren, Öğrencisine en çok değer katan, bir Kur’an Kursu olarak kalabilmektir.
        Öğrencilerimiz, Allah cc ve Peygamber (sav), Vatan ve Millet sevgisi ön planda olan, daima mutlu, özgür bir şekilde kendini ifade edebilen, Anne baba sevgisinin evdeki huzurunu kursunda da bulduğu, bir Kur’an Kursunda okumaktadırlar.
          Bizlere verilen bu emanetin, büyük bir sorumluluk olduğunu, çok büyük fedakarlıklar gerektirdiğini biliyor ve hizmetlerimizi sınır ve sinir olmadan sunuyoruz.
         Ülkemizin ve Gönül Coğrafyamızın her yerinden, Aziz Milletimizin bizlere emanet ettiği gözlerinin nuru evlatlarını, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Bütün İnsanlığa Örnek Hafızlar olarak yetiştirmeye, devam ediyoruz.

Mesleki Eğitim kapsamında Her Cuma günü öğrencilerimizi vaaz yaptığı camiye davet edip, İmam-Hatiplik görevi veren, Sayın Müftümüz Kadir KOÇAK Hocamıza, Kursumuza-Öğrencilerimize değer ve imkan verdiğinden dolayı tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

*******************************

 

2020-2021 HAFIZLIK ve OKUL ÖN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

 

Değerli Kur'an Gönüllüsü; 
 
     Ülkemizin ve Gönül Coğrafyamızın her yerinden, Aziz Milletimizin bizlere emanet ettiği, gözlerinin nuru evlatlarını, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Bütün İnsanlığa Örnek Hafızlar olarak yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.   

      Diyanet İşleri Başkanlığımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün himayelerinde, Hacı Sacit Ateş Hafızlık Kur'an Kursumuzun 2020-2021 HAFIZLIK ve OKUL ÖN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

       4 ve 5. 6. 7. 8. Sınıfı bitiren, HAFIZLIK ve OKUL birlikte, İster yatılı, İster gündüzlü  Eğitim seçeneklerine sahip A Grubu A Kalite  Kur'an Kursumuza Gençlerimizi Bekliyoruz.

 İyilikler paylaştıkça çoğalır. Bu sevdaya gönül veren gençlerimize birlikte ulaşalım.

SİZİNDE BİR HAFIZINIZ OLSUN..

 

Öğrencisini  en çok seven,

Öğrencisine en çok değer veren,

Öğrencisine en çok değer katan                                                   

A Grubu A Kalite Kur'an Kursu

 

Başvuru için tıklayınız...  

https://www.sacitateshafizlikkurankursu.com/haber/2020-2021-on-kayitlarimiz-basladi

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum