Güzellikler Yapanı Allah Güzel Şeylerle Karşılaştırır

Güzellikler Yapanı Allah Güzel Şeylerle Karşılaştırır

Güzellikler Yapanı Allah Güzel Şeylerle Karşılaştırır


Kursumuzdaki öğrencilerimizi her ay mesai harcayarak tıraş ederek sevindiren Mustafa kuaför’ü ziyaret ettik

Her ay öğrencilerimizi tıraş ederek sevindiren kuaför Mustafa AKKOYUN kardeşimizi mekanında ziyaet ederek onun için özel olarak hazırladığımız plaketini takdiim ettik.

Sayın Akkoyun; ziyaretimizin kendisini ve çalışanlarını ziyadesiyle memnun ettiğini bildirdi ve şunları ekledi. Hayatımda en zevk aldığımı hadiselerden biri de Kur'an-ı ezberleyen küçük yavrularımızı tıraş ederek sevindirmek ve onların sevinmesiyle sevinmek çok farklı birşey. Bu zemini bizlere hazırlayan Kur'an Kursu Müdürü Sayın Davut OKUMUŞ hocama teşekkür ediyorum. İfadeleriyle tamamladı sözlerini.

Sayın Okumuş, Mustafa Bey'i Avcılar'da görev yaptığı esnada tanıdığı mekanının düzgünlüğü ve çalışma disipliniyle gerçek çok özel bir insan olduğunu gözlemlediğini bildirdi. Hayır işlerini gerçekten sevdiğini ama bizim ondan istediğimiz yaptığından yap tarında bir hayır işi olduğu için kendi elinin emeğiyle yapması anladım ki onu memnun etmiştir. Burada iki hayır kazanmıştır. Birincisi bir hayır işi yapmış olması, ikincisi ise kendi eliyle yapması. Biz kendisine teşekkür ediyoruz.

1 Adet yorum incelenmektedir

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum