Hatm-i Şerif Programlarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatm-i Şerif Programlarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatm-i Şerif Programlarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor


Her hafta cumartesi günleri öğrenci velilerimizin ve beylikdüzü’müzün güzide halkının iştirak ettiği programız her tafta olduğu gibi bu hafta da öğrencimiz Ramazan CERAN’ın sunumuyla programımızı tamamladık.

Her hafta cumartesi günleri öğrenci velilerimizin ve beylikdüzü'müzün güzide halkının iştirak ettiği programız her tafta olduğu gibi bu hafta da öğrencimiz Ramazan CERAN'ın sunumuyla programımızı tamamladık.

Her hafta değerli hocamız Yunus ASLIM'ın sunumlarıyla devam eden programımızı bu hafta kıymetli hocamızın dayısının elim bir hastalık sonucu hakka yürümesi üzerine aramızda olmmayışının üstüsünü yaşarak, onun yerine öğrencilerimizden Ramazan CERAN'ın sunumlarıyla devam etti.

Programda aramıza öğretmen olarak yeni katılan Kurra Hafız Ahmet Kemal HATİPOĞLU hocamızın duygulu kuran tilaveti damgasını vurdu. 

Birbirinden kıymetli öğrencilerimizin kuran tilavetleri, ilahileri, şiirleri miafirlerimizi oldukça duygulandırdı. Aramızdan yaklaşık sekiz ay önce kötü bir trafik kazası sonucu tedav gördüğü için aramızda olamayan öğrencimiz Osman Rıza ALTUNTAŞ'ın programda okuyucular arasında yer alarak fatiha süresini tilavet etti. Başta babası olmak üzere programımızı izlemeye gelen misafirlerimiz onun bu kur'an azmi karşısında oldukça duygulandılar. 

Kur'an kursu yöneticimiz Kurra Hafız Sn. Davut OKUMUŞ hocamızın tedavisi devam eden Osman Rıza kardeşimizi için hayırlı şifalar dileğinden sonra "temennilerinin en kısa zamanda aramızda görmek istediği" duygularının ardından, herkesin hafız olabileceğini ifade etti. bu sözlerinin ardından göreve yeni başlayan Ahmet Kemal HATİPOĞLU hocamızın değerli zevcelerinin ulvi azmi sayesinde iki yıl içerisinde nasıl hafız olduğunu anlatması,  Kurra Hafız Sn. Davut OKUMUŞ hocamızın sözlerini perçinledi.

 Kur'an kursu yöneticimiz Kurra Hafız Sn. Davut OKUMUŞ hocamız devletimizin güncel durumları hakkında değerlendirmeler yaparak afrin harekatına dikkat çekti. Şehitlerimize rahmet gazşlerimize acil şifalar diledikten sonra şehitlerimiz için okunan hatm-i şerif duası Berat Ulvi CANDAN kardeşimizin günahsız dilinden süzülerek misafirlerimizin amin sesleri güne değer kattı.

Son olarak kendini yazılarıyla istek öneri kutusuna yazmak suretiyle en güzel ifade eden öğrencilerimize teşekkür belgelerinin verilmesiye program sonlandı.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum