İYİLİK HAFTASI ÖDÜLLERİNİ BULDU

İYİLİK HAFTASI ÖDÜLLERİNİ BULDU

İYİLİK HAFTASI ÖDÜLLERİNİ BULDU


Diyanet İşleri Başkanlığımızın her yıl düzenlediği iyilik ödülünü bu bu sene de sahiplerini buldu. Beylikdüzü Diyanet Vakfı Şubesinin kursumuzda organize ettiği toplantıda Beylikdüzü’nin imarları birarada buluştu. Bu kapsamda belgeler teşekkür belge

İYİLİK HAFTASI ÖDÜLLERİNİ BULDU

Diyanet İşleri Başkanlığımızın her yıl düzenlediği iyilik ödülünü bu bu sene de sahiplerini buldu.
Beylikdüzü Diyanet Vakfı Şubesinin kursumuzda organize ettiği toplantıda Beylikdüzü'nin imarları birarada buluştu. Bu kapsamda belgeler teşekkür belgeleri sahiplerini buldu.

Kursumuz yine bir ilklere öncülük etti. Geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü'nün din gönüllülerini personel toplantısında bir ilke imza atarak ev sahipliği yapan kursumuz, bu sefer yine ilklere öncülük ederek Beylikdüzü'nün din alanında her türlü fedakarlığı esirgemeyen gönül dotlarını bir arada topladı.

Her yıl Başkanlığımızın düzenlediği iyilik haftasında ödüle layık görülen; Beylikdüzü'nde kuran kursu, cami yaptıran, gerek maddi, gerek manevi desteklerini esirgemeyen ve Beylkdüzü Diyanet Vakıf Şubesinde gönüllü hizmet eden iyiilik öncüleri teşekkür belgelerini kursumuzda öğrencilerimizin icra ettikleri olağan üstü programla sahiplerini buldu.

 

Bu hafta Kurs öğretmenlerimizden Usman İmam Hatip  Rahim ZENGİN muhteşem sunumuyla başlayan programda, iyilik ödüllerine layık görülen Beylikdüzü'nde kuran kursu, cami yaptıran, gerek maddi, gerek manevi desteklerini esirgemeyen ve Beylkdüzü Diyanet Vakıf Şubesinde gönüllü hizmet eden iyiilik öncüleri davetli olasrak katıldı. Programda gözler Hacı Sacit Ateş külliyesinin banisi üzerindeydi. Programa katılanlar onun bu gıpta edici davranışı sözlü olarak takdir ettiler. Davetlilerden birisi özellikle mikrofonda duygularını anlatırken Sacit Bey'e ithafen sen cennet bahçesindesin ifadelerini kullandı. Programda Kuran kursu hocalarımızdan Kurra Hafız A.Kemal HATİPOĞLU hocamızın davetlilerimize yaptığı övgü dolu ifadelerinin ardından Kuran kursu yöneticimiz Kurra Hafız Davut Okumuş programın kapanış konuşmasını yaparken; işimizin çok zor olduğu ve dava gönüllülerinden dua beklediklerini ifadelerinde yer verdiler.

Öğrencimizin yaptığı duygu dolu dua ile programı nihayetine erdirdik.

 

1 Adet yorum incelenmektedir

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum