Kayıtlarda rekor başvuru

Kayıtlarda rekor başvuru


Kursumuz bu sene bir ilki yaşadı. Online kayıtlarda rekor başvurulara ulaştık.

Kursumuz bu sene bir ilki yaşadı. Online kayıtlarda rekor başvurulara ulaştık.

Her yıl belli dönemlerde kursumuzda öğrenci alımları yapılmaktadır. Bundan önceki yıllarda da Mayıs Haziran ve Temmuz aylarında öğrenci kayıtlarımız olmuş, ön kayıt yaptıran öğrencilerimiz mülakatla kursumuza alınmıştır.

Bu sene Sacit Ateş Kursu bir ilke imza attı. Her sene öğrenci velilerimiz kursumuza gelerek mahalde form doldururlardı, kursu gezmek isterseler yine buraya kadar gelmeleri gerekmekteydi. Öğrencisini kayıt yaptırmak isteyen kursumuza gelir bire bir yetkili arkadaşla görüşüp kayıtlarını yaptırırlardı. Biz bu kadar sıkıntının yaşanmaması için kursumuzda, belki de Ülkemizde bütün kur’an kursları arasında bir çığır açabilecek hizmete imza attık. Artık velilerimiz kursumuza kadar gelerek gerek kursu gezmek için, gerekse kayıt yaptırmak için gelmek zorunda kalmayacaklar. Çünkü kursumuzdaki faaliyetlerden tutun da kursumuz hakkında her türlü bilgi ve fotoğrafları görüp öğrenebilecekleri bir internet sayfası dizayn ettik. Aynı zamanda bu internet sayfamızda gerekli ve merak ettikleri bütün bilgiyi bulabilecekleri gibi kursumuzun tüm hizmetleri ve aktiviteleriyle alakalı bütün güncel yazılara rastlamanız da mümkün.

Bu sene bir ilki yaşadık

Her sene belli dönemlerde öğrenci alımları bu sene de devam etti fakat hazırladığımız internet sayfamızdan online kayıtlar yaparak bu sezona başladık.

Halkın teveccühü beklentileri aştı.

Bu sene ilk defa tasarladığımız internetten kayıt alma hizmetimiz, halkın büyük  teveccühüyle karşılandı. Kur'an kursumuz tarihinde ilk defa 9 farklı ülkeden olmak üzere toplamda 300'e yakın başvuru alarak rekorunun en üst seviyesine ulaştı. 

Kur'an Kursumuz artık son dönemde yapılan yoğun taleplerle kursumuz A grubu, A kalite olmanın hakkını vermiştir. Şu ana kadar ön kayıt için başvuru yapan öğrencilerimizin uyruklarına baktığımızda sadece Ülkemizden değil diğer Uluslararası Ülkelerden de öğrencilerin de müracaatla bulunduklarını izledik. Sonuç olarak görülüyor ki, artık Kur'an kursumuz hem kalite hem de verdiği hizmetler açısından klasik hiçbir hafızlık kurslarına benzememektedir.

Kursumuza olan teveccühlerinizden dolayı tüm haklımıza şükranlarımızı sunarız.

Bizler Aziz Milletimizin duasıyla , Diyanet İşleri Başkanlığı’mızın çatısı altında ve Beylikdüzü Müftülüğümüzün himayelerinde tüm ekibimiz ile birlikte 7/24 gönülden hizmet ederek;

Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Tüm İnsanlığa örnek hafızlar yetiştirmeye devam edeceğiz.

2 Adet yorum incelenmektedir

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum