Kursumuz Değer Üretmeye Devam Ediyor

Kursumuz Değer Üretmeye Devam Ediyor

Kursumuz Değer Üretmeye Devam Ediyor


Kursumuz öğrencilerinden Hafız Muhammed Mustafa DAŞTAN Diyanet İşleri Başkanlığı’mızın açmış olduğu Hafızlık sınavında başarı göstererek belge almaya hak kazanmıştır.

*Kursumuz Öğrencilerinden Hafız Muhammed Mustafa DAŞTAN*
*Diyanet İşleri Başkanlığımızın Açmış Olduğu Hafızlık Sınavını Kazandı.*

Kursumuzda HAFIZLIK sınavına girecek olan öğrencilerimize yönelik özel ders ve metotlar uygulanıp başarı görüldüğünde Kursumuz eğitim kadrosunun onayından geçen öğrencilerimiz önce İlçe HAFIZLIK komisyonun onayına sonrada Diyanet İşleri Başkanlığımızın açmış olduğu Hafızlık Sınavına gönderilir bu güne kadar sınava gönderdiğimiz tüm öğrencilerimiz başarılı olarak HAFIZLIK BELGESİ almaya hak kazanmışlardır.

Kur'an Kursumuzu eğitim tarihinde sadece başarıya ve kaliteye odaklanmış, kursumuz üzerinden sınava giren her öğrenci başarılı sonuçlar elde ederek belge almaya hak kazanmıştır. Gerçek amacımız ve felsefemiz; öğrencilerimize sadece dünyada onların hıfzını belgeleyen evraklara teslim olmak yerine bu işi Yaratanın rızası için yapmak ve ona sevgisine layık olacak işleri yapmak felsefesidedir. Yapılan bu kutsal mesleği gönül ile yapan kişiye hem dünya hem de ahiret belgeleri verilir. Kursumuzun kuruluş felsefesine dikkat ettiğiniz vakit özünde Rabbe hizmet yatmaktadır.


Kursumuzu himaye eden, Beylikdüzü Müftümüz Sayın Mehmet MUSLU Hocamıza, Kursumuzun banisi Hacı Sacit ATEŞ Bey’e, Öğrencimizin Hafız olmasında ve Hafızlık Sınavında başarılı olmasında, 7/24 gönülden çalışarak vesile olan, Kurrâ Hafız Davut OKUMUŞ hocamıza, Öğrencimizin başarılı olmasında  emeği geçen, *Kursumuzun tüm değerli Hocalarına*, Hafızlık ve Hafızlık sınavı yolunda her zaman Öğrencisinin yanında olup ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ-VELİ işbirliğine önem veren Değerli Anne ve Babasına, Kursumuz hizmetlerini yürüten yardımcı personellerimize ve bizlere en değerli varlığını emanet eden, *Aziz Milletimize yürekten çok teşekkür ediyoruz. *

BEYLİKDÜZÜ MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜN HİMAYELERİNDE; Okuyan,Anlayan,
Anlatan,Yaşayan,Yaşatan,
Milletimize,Müslümanlara ve bütün İnsanlığa örnek olacak *Hafızlar yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.*

https://istanbul.diyanet.gov.tr/beylikduzu/Sayfalar/home.aspx

http://sacitateshafizlikkurankursu.com/index.php

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum