Mesleki Eğitimde En Üst Seviye

Mesleki Eğitimde En Üst Seviye

Mesleki Eğitimde En Üst Seviye


Mesleki eğitimi kursumuzda önemsiyor ve uyguluyoruz. Gelecekte yerlerimizi alacak olan gençleri yetiştiriyoruz.

Öğrencilerimiz hem hitabet yönünden gelişıyor, hem de büyük camilerde cuma günleri hutbe namaz hizmetlerini eğitim maksadıyla icra ettikleri için kendilerini geleceğe hazırlıyorlar. Bu şekilde bir tecrübe elde ederek ilerleyen zamanlarda göreve geldikleri vakit sanki bu işle yıllardır iştigalmış gibi bir eda ile görevlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Bizim vizyon ve misyonumuza tekrar göz atarsanız aslında yapılan her hizmet belirlediğimiz vizyon ve misyona ulaşmak içindir.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da Beylikdüzümüzde bulunan merkezi konumdaki camilerimizi ziyaret ederek öğrencilerimizin Cuma günleri orada hutbe irad edip cuma namazı kıldırmalarını sağladık. Muazzam bir görev yapan öğrencilermiz cemaat tarafından gönülden tebrik edildiler.

Mesleki eğitim kapsamında Beylikdüzü'nün en büyük ve merkezi camilerinden olan Hz. Ebubekir camiinde Hafız Şerif CAN öğrencimiz görev aldılar. Namaz bitiminde cami cemaatimizin tebrikleri bizleri duygulandırdı.

İkinci olarak yine ilçemizde yeni hizmete açılan Kuvai Milliye Camiinde görev alan Ahmet MELEKOĞLU öğrencimizi de camii cemaati hayranlıkla izledi ve tebriklerini sundular.

Daha ilçemizde birçok mescidde bu hizmet yetişen öğrencilerimiz tafından yürütülmektedir.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum