Mezun Hafızlarımızın Mutlu Günü

Mezun Hafızlarımızın Mutlu Günü

Mezun Hafızlarımızın Mutlu Günü


Yakın zamanda hafızlık sınavına girip kazanan hafızlarımız, hafızlık belgelerinin Beylikdüzü Müftüsü Sn Mehmet MUSLU Beyefendi’nin takdimi üzerine aldılar.

Yakın zamanda hafızlık sınavına girip kazanan hafızlarımız, hafızlık belgelerinin Beylikdüzü Müftüsü Sn Mehmet MUSLU Beyefendi'nin takdimi üzerine aldılar.

 

Her hafta düzenlenen hatmi şerif programı bu hafta farklı güzellikle başladı. Kuran Kursumuzun gururu öğrencilerimizin hak ettikleri belgeleri almaları bizleri onurlandırdı.

Sayın Müftümüz Mehmet Muslu Beyefendinin kendi elleriye takdim etmek istediği mezun öğrencilerimizin hafızlık belgelerinin takdiminde misafirlerimiz ve belgesini alacak öğrencilerimizin velileri duygulu anlar yaşadılar. 

Kursumuzun değerli öğretmenlerinden Muhammed YEŞİLBAĞ bu hafta eğitim ve ilmin değeri hakkında konuştu. konuşuruken öğrenmenin kıymetine de değindi. Aynı zamanda kendi oğlunun üç yıl sarfettiği üstün gayretinin meyvelerini bugün alması onun için farklı bir gurur kaynağıydı. değerli velilerimiz ve Müftümüz huzurunda emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Beylikdüzü Müftümüz Sayın Mehmet MUSLU kuran kursunda bu güzel olaylar başarının, emeğin, azmin, inancın meyveleri olduğunu anlattı. Bu binayı bizlere tahsiz edip evlatlarımızın iaşesini karşılayan Hacı Sacit Bey'e gıyabında teşekkür ederken, asıl başarının başta Kur'an kursu müdürü sayın Davut OKUMUŞ olmak üzere yurt yöneticisi ve diğer öğretmen arkadaşların, yardımcı personellerin büyük destekeri olduğunu ifade ettiler.

Son olarak konuşmasını gerçekleştiren Kur'an Kursu Müdürü Sn. Davut OKUMUŞ Beyefendi, belge alan abilerini çocuklara gösterek onlar gibi bu belgeyi hak etmeri gerektiğini anlattı. Derdimizin misyonumuz olduğu tekrar hatırlatarak, devlete, millete en güzel insan yetiştirmek olduğunu yineledi. Emeği geçenlere teşekkürler ettiler.

Ardından ilahiler ve şiirlerle her haft olduğu gibi güzel bir kapanışla haftaya veda edildi.

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum