Müftümüzden Sacit Bey’e Özel ziyaret

Müftümüzden Sacit Bey’e Özel ziyaret

Müftümüzden Sacit Bey’e Özel ziyaret


Beylikdüzü ilçemizde bulunan SAcit Ateş Kur’an Kursu ve aynı avlu içerisinde bulunan Sacit Ateş caminin mimarisi olan adı cami ve kur’an kursunda ölümsüzleşen hayırsever Sacit Ateş Beyefendi’ye Beylikdüzü Müftümüz Sayın Mehmet MUSLU tara

Beylikdüzümüzün güzide hayırseverlerinden olan Hacı Sacit Vakfı Başkanı ve aynı zamanda adını taşıyan Kur'an kursumuzun ve camii şerifin mimarı olan Hacı Sacit Beyefendi Beylikdüzü Müftümüz Sayın Mehmet MUSLU tarafından anlamlı ziyaret yapıldı.

Beylikdüzü Müftümüz Sayın Mehmet MUSLU İlçemize yaptığı tüm hayri hizetlerden dolayı kendisine teşekkür ettiler. İlçemize kıymetli miraslar bıraktığını, kendisinden sonra da bu miraslara sahip çıkılacağını ve bu yaptıkları kur'an kursu Diyanet İşleri Başkanlığımız Bünyesinde Müftülüğümüzün himayelerinde olduğunu dile getirdi. 

Bu kur'an kursunda canla başla her türlü fedakarlığı göstererek çalışan kur'an kursu Yöneticisi ve Yurt Yönetici ve öğretmen arkadaşlar ve tüm yardımcı personel olduğu müddetçe bu kurs her zaman çıtayı yükselterek devam edecektir. İfadelerini kullandı.

Sacit Ateş Bey'de kendilerine bu yapılan hizmetlerin Allah'ın bana verdiklerinden yapıyorum. Allah nasip etti ki ben de yapmaya müktedir oldum ifadelerini kullandı.

Müftümüz Sayın Mehmet MUSLU Beyefendinin Avcılar Müftülüğü'ne de vekaleten baktığı için; programının yoğun olması sebebiyle müsaade istediler. Ardından hatıra fotığrafı çekilerek ziyaret sona erdi.

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum