ÖĞRENCİLERİMİZ HAFIZLIK SINAVINDA BAŞARILI OLDULAR

ÖĞRENCİLERİMİZ HAFIZLIK SINAVINDA BAŞARILI OLDULAR

ÖĞRENCİLERİMİZ HAFIZLIK SINAVINDA BAŞARILI OLDULAR


Kursumuz Öğrencilerinden Hafız Abdullah Emin UYGUN ve Hafız Ensar TAŞÇINAR Hafızlık Sınavını Kazandılar. 2020 HAZİRAN Ayı Hedefimizde (İNŞALLAH) 10 Hafızımızın daha Hafızlık sınavına girmesi için gayretlerimiz dualarınızla devam ediyor.

Kursumuz Öğrencilerinden Hafız Abdullah Emin UYGUN ve Hafız Ensar TAŞÇINAR Hafızlık Sınavını Kazandılar.
Diyanet İşleri Başkanlığı’mızın açmış olduğu Hafızlık sınavında Kursumuzdan 2020 yılı 1. Dönem Ocak ayı için gönderdiğimiz, iki öğrencilerimizde hafızlık sınavında başarı göstererek Diyanet İşleri Başkanlığı’mızın verdiği HAFIZLIK BELEGESİ’ni almaya hak kazanmışlardır.
2020 HAZİRAN Ayı Hedefimizde (İNŞALLAH) 10 Hafızımızın daha Hafızlık sınavına girmesi için gayretlerimiz dualarınızla devam ediyor.
     Kursumuzu himaye eden, Beylikdüzü Müftümüz Sayın Kadir KOÇAK Hocamıza, Kursumuzun banisi Hacı Sacit ATEŞ Bey’e, Öğrencimizin Hafız olmasında ve Hafızlık Sınavında başarılı olmasında, 7/24 gönülden çalışarak vesile olan, Kurrâ Hafız Kasım GÖKÇEK Hocamıza, Öğrencimizin başarılı olmasında  emeği geçen, Kursumuzun tüm değerli Hocalarına, Hafızlık ve Hafızlık sınavı yolunda her zaman Öğrencisinin yanında olup ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ-VELİ işbirliğine önem veren Değerli Anne ve Babasına, Kursumuz hizmetlerini yürüten yardımcı personellerimize ve bizlere en değerli varlığını emanet eden, *Aziz Milletimize yürekten çok teşekkür ediyoruz. *
Beylikdüzü Müftülüğümüzün Himayelerinde; Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve bütün İnsanlığa örnek ve önder olacak Hafızlar yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.
http://www.sacitateshafizlikkurankursu.com/index.php

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum