Öğrencilerimize Kuaför Hizmeti

Öğrencilerimize Kuaför Hizmeti

Öğrencilerimize Kuaför Hizmeti


Herşey eğitimleri için yaptığımız eğitim projeleri kapsamında çocukalrımız kendine olan öz güvenlerini artırmak ve kendini fark etmesini sağlamak maksadıyla kuaför hizmetini başlattık.

Geçtiğimiz sene de devam ettiğimiz hizmeti kapsamlaştırarak yeniden başlattık. Kursumuzun giriş kısmında, veli öğrenci görüşme bölmü aylık düzenlenerek kuaför hizmetinin nezih yapılabileceği bir ortam haline getirildi.

Bu hizmeti bize sunan Sayın Mustafa AKKOYUN Beyefendi ve ekibine kurusumuz yöneticileri tarafından hizmet plaketi takdim edildi. Bu hizmeti büyük bir zevkle yaptığını ifade eden Sayın AKKOYUN bundan sonra da devam edeceğini, bu günahsız çocukları sevindirmenin kendisine zevk verdiğini dile getirdi.

Kur'an Kursu Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Sayın AKKOYUN'a teşekkürleri dile getirerek, onca yoğunluğu arasında vakit ayırıp bize öğrencilerimiz için hizmet etmesi maddiyatla ölçülecek bir hareket değildir. Sayın AKKAYUN ve ekibini, bu koca yürekli insanları tebrik ediyor kazaçlarının dareyn kazanca da dönüşmesini temenni ediyorum. Cümleleriyle tamamladı.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum