Okul Ödevi İçin Etüd Saati

Okul Ödevi İçin Etüd Saati

Okul Ödevi İçin Etüd Saati


Kur’an kursumuz okulla birlikte hafızlık eğitimi veren bir kurstur. Öğrencilerimizin fiilen okul eğitimine devam ederken aynı zamanda hafızlık eğitimlerine de devam ederler.

Kur'an kursumuz okulla birlikte hafızlık eğitimi veren bir kurstur. Öğrencilerimizin fiilen okul eğitimine devam ederken aynı zamanda hafızlık eğitimlerine de devam etmektedirler.

Günlük tempoları oldukça yoğun olan öğrencilerimiz. Her sabah Sabah 06.00 da uyanır, okul hazırlıklarını yapar, Kur'an talim derslerini alır, kahvaltılarını tamamlar ve okullarına servis ile giderler. Onların bu maratonları hergün devam eder. Okul dönüşleri öğleden sonra saat 14.30 dur. Öğle yemeklerinin ardından hafızlık eğitimlerine başlarlar.

Kursumuz öğrencilerinin günlük planları saniye saniye hesaplanarak yapılmaktadır. İşte bu hassasiyetler hesaplanırken okul derslerine hazırlık etüdü saatimiz de mevcuttur. Öğrencilerimizin eğer ödevleri internet üzerinden bilgisayar vasıtasıyla olacaksa onların kullanmaları için tahsis edilmiş olan bilgisayarda gerekli çalışmalarını yapar ve eğer çıktı almaları gerekiyorsa ücretsiz olarak ders ve araştırma çıktılarını alabilirler.

Her fırsatta okul eğitiimine önem verdiğimizi vurgulamış, destek vermiş ve öğrencilerimizin hedeflerindeki hedeflerine ulaşabilmeleri için olmazsa olmaz kırmızı çizgilerimiz olduğunu belirtmiştik. Söylediklerimizi harfiyyen yaparak tıpkı dün olduğu gibi bugün de öğrencilerimize bu hizmet sağlanmıştır.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum