En değerli Varlığınız emin ellerde

En değerli Varlığınız emin ellerde

En değerli Varlığınız emin ellerde


Kursumuz önceki senelerde de olduğu gibi okullarına kendi güvenlikleri için servis kullanmak suretiyle gidiyorlar.

Öğrencilerimiz Kur'an kursumuzdaki her anı, her saati, ne zaman ne yapması gerektiği planları dakika dakika dikkate alınarak programlanır. Yapılan ve saatlerce süren bu program öğrencilerimizin her anını en güzel şekilde değerlendirmeleri için planlanmıştır. Son derece hassas düşünülen programda akla gelen herşey vardır. Öğrencilerimizin özellikle her saba okula nasıl ve ne şekilde, hangi saatte gidecekleri dahi yazmaktadır.

Şimdiye kadarki kursumuzun okula gidiş gelişlerdeki uygulama güvenlik açısından tercihimiz servis kullanma yönündeydi. Beyikdüzü Müftülüğü ile yapılan istişareler sonucunda; artık Beylikdüzünde Diyanete bağlı kursların ve özellikle 4-6 yaş grubu kurslarının yavaş yavaş sayılarının artığının göz önünde bulundurulması sebebiyle tüm kurslar için tek servis projesi gelişti. Gerekli araştırmalar sonucunda en güzel ve güvenli olanın Müftülüğümüz tarafından uygun görülen bir servise devretmek olduğu kanaatine varıldı. Çalışmmalar sonucunda Beylikdüzü Müftülüğü'ne bağlı bütün kuran kurslar artık tek servis hizmetiyle taşınacak.

Önceliğin güvenlik seçenekleri ile değerlendirmeye alındığı firmalarda şu an müftülüğümüze bağlı Kur'an kurslarının taşıma işlemlerini bölgemizde hizmet eden bir taşıma kooperatifine verildi.

Artık Evlatlarımız Güven içinde 

Evvela can güvenliği dedik ve öğrencilerimiz için en güvenilir olan tercih edildii. Artık Müftülüğümüz, Kur'an Kursumuz ve velilerimiz olarak daha da huzurlu bir şekilde canlarımızı teslim ediyoruz.

 

 

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum