RAMAZAN-I ŞERİF’İN MANEVİ HUZURUNU BİRLİKTE YAŞAYALIM

RAMAZAN-I ŞERİF’İN MANEVİ HUZURUNU BİRLİKTE YAŞAYALIM

RAMAZAN-I ŞERİF’İN MANEVİ HUZURUNU BİRLİKTE YAŞAYALIM


Ramazan’ın Manevi Huzurunu Birlikte Yaşayalım Beylikdüzü Müftülüğümüzün Himayelerinde Hafız Öğrencilerimiz Tarafından Kıldırılacak Hatimle Teravih Namazında Sacit Ateş Camiinde Buluşalım.

RAMAZAN-I ŞERİF’İN MANEVİ HUZURUNU “HATİMLE TERAVİH - MUKABELE ve İFTAR SOFRAMIZDA” BİRLİKTE YAŞAYALIM.
 
    Her yıl olduğu gibi  HATİMLE TERAVİH NAMAZININ adresi yine Beylikdüzü’nde Hacı Sacit Ateş Camii olacak. 
    Öğrencilerimizi Mesleki alanda eğitmek ve Hafızlıklarını iyice pekiştirmek, aynı zamanda Öğrencilerimizi geleceğe hazırlama ilkesiyle, Cuma günleri Beylikdüzü Müftülüğü’müzün himayelerinde ilçemizin farklı camilerinde, okullarında ve huzur evinde İmam Hatiplik, Ramazan-ı Şerifte Hatimle Teravih ve Ezber Mukabele programları Özenle yetiştirilen Öğrencilerimiz tarafından icra edilmektedir.
 
    2019 yılı Hatimle Teravih tatbikatlarında sona gelindi.
    2019 Yılı Ramazan ayının manevi huzurunu tüm halkımızla birlikte yaşamak için; Kur'an Kursu Müdürümüz Kurrâ Hafız Davut OKUMUŞ hocamızın organizasyonları ve Kur’an Kursu Yöneticilerimizden Kurrâ Hafız Kasım GÖKÇEK hocamızın önderliğinde hatimle teravih namazı Hafız Öğrencilerimiz tarafından kıldırılacaktır. 
 
     Kur'an Kursu Müdürümüz Davut OKUMUŞ bu özel güne hazırlanmamızın her aşamasına ithafen şu sözleri söyledi; Hatimle Teravih Sevabı çok büyük olmakla birlikte en iyi şekilde kıldırılması için önceden ciddi bir şekilde çalışmak gerekmektedir bu yüzden TATBİKAT HAKİKATTIR...
 
     Kurrâ Hafız Kasım GÖKÇEK hocamızın önderliğinde hatimle teravih namazı, birbirinden kıymetli Hafız öğrencilerimiz tarafından, 05.MAYIS.2019 PAZAR günü Kılacağımız ilk teravihle birlikte camimizin üst katında başlayacak ve tüm halkımızla birlikte Ramazan’ın Manevi Çoşkusunu hep birlikte yaşayacağız.
 
   Bizler Sacit Ateş Kur’an Kursu olarak Geleceğimizi yetiştirme ilkesiyle;
     Diyanet İşleri Başkanlığımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün Himayelerinde,  Ülkemizin ve Gönül Coğrafyamızın her yerinden, Aziz Milletimizin bizlere emanet ettiği, gözlerinin nuru evlatlarını, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Bütün İnsanlığa Örnek Hafızlar olarak yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.   
 
RAMAZAN-I ŞERİF’İN MANEVİ HUZURUNU BİRLİKTE YAŞAYALIM.
 
1) HATİMLE TERAVİH:  05.MAYIS.2019 PAZAR günü başlayacak Ramazan boyunca Sacit ateş camiinin üst katında devam edecek.
2) MUKABELE: 05.MAYIS.2019 PAZAR günü başlayacak Ramazan boyunca Sacit ateş camiinin üst katında öğle namazından sonra devam edecek.
3) İFTAR SOFRASI: Ramazan boyunca Kur’an Kursumuzun -1.katında katında tüm halkımıza açık bir şekilde devam edecek.
 

"HAFIZLIK ve OKUL" KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Değerli Kur'an Gönüllüsü; 
 
     Ülkemizin ve Gönül Coğrafyamızın her yerinden, Aziz Milletimizin bizlere emanet ettiği, gözlerinin nuru evlatlarını, Okuyan, Anlayan, Anlatan, Yaşayan, Yaşatan, Milletimize, Müslümanlara ve Bütün İnsanlığa Örnek Hafızlar olarak yetiştirmeye, dualarınızla devam ediyoruz.   

      Diyanet İşleri Başkanlığımızın çatısı altında, Beylikdüzü Müftülüğümüzün himayelerinde, Hacı Sacit Ateş Hafızlık Kur’an Kursumuzun 2019 / 2020 ön kayıtları başlamıştır.

       4 ve 5. 6. 7. 8. Sınıfı bitiren, HAFIZLIK ve OKUL birlikte, İster yatılı, İster gündüzlü  Eğitim seçeneklerine sahip A Grubu A Kalite  Kur’an Kursumuza Gençlerimizi Bekliyoruz.


 İyilikler paylaştıkça çoğalır. Bu sevdaya gönül veren gençlerimize birlikte ulaşalım.

Öğrencisini  en çok seven,

Öğrencisine en çok değer veren,

Öğrencisine en çok değer katan   A Grubu A Kalite Kur’an Kursu

Başvuru için tıklayınız...  

https://www.sacitateshafizlikkurankursu.com/icerik/basvuru

 

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum