Rehberlik dersimiz ikramlarıyla devam ediyor

Rehberlik dersimiz ikramlarıyla devam ediyor

Rehberlik dersimiz ikramlarıyla devam ediyor


Her cuma olduğu gibi bu cuma da büyük bir ilgi ve ikramlarla rehberlik dersi tamamlandı.

Her hafta öğrencilerimizin sorunlarına yönelik çözüm odaklı olarak yaptığımız rehberlik programı bu hafta da ikramlar eşliğinde devam etti.

Öğrencilerimizin sorunlarını söyledikleri, kurs ve öğretmenlerle alakalı sorularının cevaplandığı ve kendini özgür bir şekilde ifade edebildiği platformdan oldukça memnunlar. Sahneye çıkıp kendilerini anlatmakla yeniledikleri özgüvenleri başarıya ulaşma noktasında yine kendilerine bir ivme kazandırmaktadır. Dğer taraftan gelecekte kendini ifade etme, toplum önünde hitabet özelliğini kursumuz, bu programlarla öğrencilere kazandırmaktadır.

İki yıldır devam eden bu proje ile birçok öğrencimizin problemleri tespit edilmiş mahalli imkanlarla yeniden hafızlık yapabilecek bir psikoloji kazanması sağlanmıştır. Problemleri daha büyük öğrenciler ise uzman hekimlere yönlendirilerek terapi almaları sağlanmıştır.

Yaptığımız bütün işlerde geleceğimize odaklanarak yaptığımız için sınır ve sinir kavramlarını ortadan kaldırdık ki hizmet anlayışı olup çözüm odaklı çalışma anlayılı ortaya çıksın.

Bu güne özel çeşitli ikramlarla öğrencilerimize değerli oldukları yansıtıyoruz.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum