SACİT ATEŞ BEY KURSUMUZ YÖNETİMİNİN ÖZEL DAVETİNE İCABET ETTİ

SACİT ATEŞ BEY KURSUMUZ YÖNETİMİNİN ÖZEL DAVETİNE İCABET ETTİ

SACİT ATEŞ BEY KURSUMUZ YÖNETİMİNİN ÖZEL DAVETİNE İCABET ETTİ


Kur’an Kursumuzun ve Sacit Ateş Camimizin banisi Hacı Sacit Ateş Beyefendi kurs yönetimimiz tarafından yapılan özel davetimize icabet ettiler.

Sacit Ateş Beyefendi kursumuzu ziyaret ettiler. Kahve ikramının ardından kursumuz ile alakalı genel bilgiler verildi. Hacı Sacit Bey ; Ben sizin hizmetlerinizi yakinen takip ediyor ve takdir ediyorum. Size olan güvenim sonsuzdur. İfadelerini kullandı. Szölerine şu ifadelerle devam etti. Kursun Bir buçuk sene evvelki durumuyla şimdiki durumu arasında büyük farklılıklar var. Ben inanıyorum ki bu değişiklikler az bir mesaiyle olacak işler değil. Gece gündüz burada olduğunuza şahidim. Bu kadar iş ancak işini sevmekle ve gönülden çalışmakla olur başka türlü başarıya ulaşmanız mümkün değildir. Siz de gönülden ve bir çok şeyinizi feda ederek çalışıyorsunuz ve bu yüzden Allah size yardım ediyor başarıyorsunuz. Bu çalışmalarınızın mükafatını ahirette mutlaka alacaksınız. Ben de ömrüm yettiği müddetçe çalışmalarınıza destek verecem. İfadeleriyle bizeri taltif ettiler.

Kendisine bu külliyeyi Diyaent İşleri Başkanlığına bağışladığı için teşekkür ettik ve gücümüzün yettiği son noktaya kadar geleceğe faydalı nesiller yetiştirmek için bu kursa sahip olacağımızıbeyan ettik.

Hatıra fotoğrafıyla veda ederek kendisini uğurladık.

1 Adet yorum incelenmektedir

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum