Sacit ateş camiinde muhteşem program

Sacit ateş camiinde muhteşem program

Sacit ateş camiinde muhteşem program


Her iki haftada bir öğrencilerimizin mesleki eğitim kapsamında Beylikdüzümüzün merkezi camiilerinde hutbe irad edip cuma namazını kıldırmaktadır.

Bu hafta Tatbikat camimiz olan Hacı Sacit Ateş Camiinde yakın zamanda hafızlığını tamamlayan Ahmet MELEKOĞLU kardeşimizin hutbelerini dinleyip kıldırdığı cuma namazına şahit olduk.

Güzel sesi ve vakarlı duruşuyla öğrencilerimiz arasında yetenekli öğrencilerimizden olan hafız Ahmet bu hafta camimizde hutbe irad edip namaz kıldırdı.

Bu cuma cami kürsüsünde cuma sohbeti Kur'an Kursu Müdürümüz Kurra Hafız Davut OKUMUŞ tarafından cemeatimiz kıymetli bilgilerle bilgilendirilirken, hutbe ve cuma namazı görevi çiçeği burnunda hafız Ahmet MELEKOĞLU tarafından büyük bir profesyönellikle yapıldı, müezzin mahfilinde ise Kur'an Kursu Müdürlerimizden Kurra Hafız Kasım GÖKÇEK hocamız bulunmaktaydı. Tam anlamıyle tamamı kur'an kursumuza ait muhteşem bir programdı.

İcra edilen cuma namazı programınin öğrencilerimiz tarafından yapılması cemaatimizi oldukça mutlu ediyor, gelecekteki nesillerin artık bu mekanlarda yetişecek olması onlara farklı bir haz veriyordu.

Kursumuzun amacı gelecekte büyük işler yapacak nesilleri, yapacakları işlerin teminatını küçük bedenleriyle şimdiden ıspatlamaları ve onlara bu vesile ile özgüven kazandırarak islamı tebliğ huhusunda yeterli iman ve cesareti kendilerinde toplamalarını sağlamaktır. 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum