ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ANLAMLI PROGRAM

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ANLAMLI PROGRAM

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ANLAMLI PROGRAM


15 Temmuz zaferinin dördüncü yıl dönümünde vatan için canlarını feda etmiş bütün şehitlerimiz rahmetle anıldı.

15 Temmuz; hain darbeci feto teröristlerinin vatanımıza, vatanımızın silahlarını kullanarak kastettikleri günün dördüncü yıl dönümünde Kur'an Kursu öğrencilerimiz tarafından Rahmetle anıldı.

15 Temmuz gecesi bir bir darbe girişimiydi. Herşeyi hesaplamışlardı. O gece bu mukaddes topraklar fetö teröristlerinin elleriyle dış güçlere geçecekti. Darbe planlarının en ince ayrıntısına kadar hesapladılar. Fakat hesaplayamadıkları birşey vardı; Güçlerin üstünde bir güç, hesapların üstünde bir hesap vardı.

Bu gece sinelerinde iman kıvılcımları olan Aziz Milletimizin imanlarından gelen güçle bedenlerini çelik duvarlara siper etmiş, canları pahasına da olsa bu vatanı kimseye vermemiştir.

İşte; 15 Temmuz bir DESTAN'ın adıdır. 15 Temmuz bir İMAN hareketidir. 15 Temmuz hain neferlerin bu vatana giremeyeceğinin adıdır.

15 Temmuz'da vatan için şehit düşen kardeşlerimiz, geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi Kur'an- Kerim tilavetleriyle, ilahilerle, Salat-u selamlerla ve Kursumuzda okuduğumuz hatim-i şeriflerin duasıyla, vatan için canını feda eden şehitlerimiz Rahmetle yad edildi.

 

Programın videosu için linki tıklayın : https://youtu.be/YEH5v35qdcg

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum