Teknolojinin imkanlarını değerlendiriyoruz.

Teknolojinin imkanlarını değerlendiriyoruz.

Teknolojinin imkanlarını değerlendiriyoruz.


Hacı Sacit Ateş Kuran kursu eğitimde bir numara olma yolunda hızla ilerliyor. Teknolojinin tüm imkanlarını imkanlar nispetinde bünyesinde barındırmayı hedefleyen kursumuz yeni akıllı tahta uygulamasını da hayata geçirmeyi planlıyor.

Geçtiğimiz dönemde Beylikdüzü Müftülüğünün de destekleriyle kursumuza öğrencilerimizin toplu eğitimlerini de bir arada yapabilecekleri akıllı tahta uygulası projesi gündeme gelmişti. Yakın zamanda Müftülüğümüzün destekleriyle kursumuza aakıllı tahta alındı.

Geçtiğimi hafta yetkili ekim gelerek öğrencilerimizin toplu eğitim yapabilmeye en müsait olan alana akıllı tahtanın montaj yapılacağı mekan ve dolabı hazırlandı. Ardından yetkili servis ile iletişime geçilerek gerek montaj işlemi sağlanmış oldu.

Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okulların bir çoğu hali hazırda bu teknolojiyi kullanmaktalar. Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı kur'an kurslarında ise çok az bir kısmında mevcut hali hazırda kullanıyor. Artık bu imkan kursumuzda da başladı. Henüz yeni olan akıllı tahta uygulaması ilerleyen zamanlarda tam kapasite bütün öğrencilerimizin faydalanacağı dzeyde kullanılmaya başlayacaktır.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum