Sacit Ateş Hafızlık Kuran Kursu


2018 yılı, ilk Veli toplantımız İlçe Müftümüz Sn.Mehmet MUSLU Hocamızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

2018 yılı, ilk veli toplantımız İlçe Müftümüz  Sn.Mehmet MUSLU Hocamızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

2018 Eğitim Öğretim Yılı yarıyıl tatilinin gerçekleştiği  ilk Cumartesi günü kursumuzun resmi tatile girmeden bir hafta önce öğtencilerimiz ,öğretmenlerimiz ve  İlçe Müftümüzle birlikte  2018 yılının ilk toplantısında buluştuk.

Kursumuz Öğrencilerinden takdir, teşekkür belgeleri almaya hak kazananlara belgeleri İlçe Müftümüz ve Kursumuzun  güzide Öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Kursumuzun güncel durumuna değinen  Müftümüz Mehmet MUSLU eski dönem Kuran Kursları arasında kıyas yaparak kursumuzun gerek geçmiş dönem kurslarına nazaran gerekse üÜkemizde faaliyet gösteren diğer kurslara nazaran fiziksel şartların ve eğitim çıtasının ne denli yüksek olduğunu dile getirdi. Kuran Kursumuzun artık bugünden itibaren kalitesini tescilleyerek A grubu Kuran Kursları saflarına katıldığını ifade etti. Bu başarının asıl sahipleri, kursumuzda mesai mefhumu gözetmeksizin gönüllü olarak çalışan yöneticileri, öğretmenleri ve yardımcı personelleri olduğunu ifade ederek sözleriyle bizleri onure ettiler.

Kursumuzun vefakar yöneticisi Kurra Hafız Davut OKUMUŞ;İlçe Müftümüzün toplantıya katılımdan memnun olduğunu ifade etti. ardından kursumuzun başarı durumundan, öğrencilerimize yapılan, maddi boyutu ölçülemeyen hizmetlerinden ve bu hizmetlerde emeği geçen öğretmen ve yardımcı personellerin desteklerinden bahsederek toplantıya katılan veliler huzurunda teşekkürlerini beyan ettiler. 

 

 

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum